Nunn Milling Company, материнська компанія Midwestern Pet Foods, була заснована в 1926 році в Евансвілль, Індіана, США, як млин для пшеничної та кукурудзяної муки. У 1940-х роках компанія почала використовувати основні інгредієнти зі свого млину для утримання невеликої кількості собак і кішок. 
Хоча початок був маленьким, виробництво корму для собак і кішок розвивалось дуже швидко, в кінці кінців перевершивши виробництво пшеничного і кукурудзяног
о борошна як основного бізнесу.     В результаті, в 1982 році була заснована Midwestern Pet Foods, Inc. У наступні роки компанія залишалася порівняно невеликим виробником корму для домашніх тварин, продаючи свою продукцію, в тому числі SPORTMiX, в першу чергу в трьох штатах - Індіана, Іллінойс і Кентуккі.
    У 1985 році компанія представила PRO PAC - суперпреміум корм для домашніх тварин. Це виявилося ключовим рішенням, адже надалі PRO      PAC продовжував розвивати  міжнародну репутацію як високоякісний доступний суперпреміум корм.
   У 2009 році Midwestern Pet Foods представила лінію альтернативного харчування для собак Earthborn Holistic, яка була дуже добре сприйнята ринком і споживачами. Поступово були представлені додаткові формули, в тому числі беззернові формули і повна лінійка для кішок і кошенят. Після успіху Earthborn Holistic на зростаючому ринку природного корму для домашніх тварин в 2014 році був розроблений PRO PAC Ultimates, надавши PRO PAC абсолютно новий зовнішній вигляд і оновлені формули. 
  У 2015 році Midwestern Pet Foods стала одним з перших виробників натуральних продуктів харчування для домашніх тварин та представила новинку SPORTMiX Wholesomes. SPORTMiX Wholesomes відрізняється вигідними цінами і високою якістю як альтернатива дорогим натуральним кормам для домашніх тварин. Сьогодні продукція Earthborn Holistic, PRO PAC та SPORTMiX продається більш ніж в 75 країнах по всьому світу.