"Earthborn Holistic та Pro Pac, порівняймо"


Pro Pac і  Earthborn Holistic Grain Free  були нагороджені найкращими оцінками на провідному веб-сайті в світі з огляду продуктів харчування для собак.

З більш ніж 3300 різних марок проаналізованих dogfoodadvisor.com Pro Pac Ultimates було надано оцінку на 4 зірки загалом.В той час  Earthborn Holistic Grain Free отримав 5 зірок. 5 зірок це топ рейтингу!


Сайт також дав статус «Highly Recommended» («Дуже Рекомендуємо») для Pro Pac і «Enthusiastically Recommended» («Із захопленням рекомендуємо») для Earthborn Holistic Grain Free.

Це вважається величезним схваленням якості цих продуктів. Dogfoodadvisor.com повністю незалежний і оцінює продукти харчування для собак відповідно якості їх інгредієнтів і тільки! Сайт визнає вміст м'яса високої якості Pro Pac і  Earthborn Holistic Grain Free (до 40% більше фактичного м'яса в порівнянні з іншими відомими представниками супер преміум кормів), відсутність наповнювачів і інгредієнтів, що викликають алергію, побічних продуктів чи генетично модифікованих інгредієнтів, ніяких родових «відходів», які є у багатьох інших ТМ.


Нижче наведено список формул, доступних під час цього огляду:

Earthborn Holistic Grain Free Large Breed

Earthborn Holistic Grain Free Coastal Catch

Earthborn Holistic Grain Free Meadow Feast

Earthborn Holistic Grain Free Weight Control

Earthborn Holistic Grain Free Primitive Natural


 

Pro Pac Ultimates Large Breed Puppy

Pro Pac Ultimates Large Breed Adult

Pro Pac Ultimates Chicken Meal and Brown Rice

Pro Pac Ultimates Puppy Chicken Meal and Brown Rice

Pro Pac Ultimates Lamb Meal and Brown Rice

Pro Pac Ultimates Meadow Prime Grain FreeДля отримання повної інформації 
про рейтинги Dogfoodadvisor відвідати 
www.dogfoodadvisor.com